Arazinin değerli olduğu günümüzde arazi kullanımı anahtar rol oynar. Bu nedenle endüstriyel depo alanınızın en doğru ve en verimli şekilde tasarlanması bizim güvencemiz altında.

Hangi endüstride hizmet veriyor olursanız olun, depo alanınız için önce sizin gereksinimleriniz ve verilerinizi alıyor, hangi depo tarzına/tarzlarınaihtiyacınızın olacağını ve hangilerinin size ve işletmenize değer katacağını saptıyoruz. Sonrasında sizi intralojistik araç hizmetini alacağınız firma ile biraraya getirerek, sizin için doğru olacak araçları da göz önüne alarak depo alanınızın tasarımını ve layout çizimini yapıyoruz. Son olarak sizin raf sisteminisağlayacak olan firmalarla iletişime geçmenizi sağlıyoruz, böylece süreci siz yönetmek zorunda kalmıyorsunuz.

Neden danışman firma ile çalışmalısınız?

Bizim gibi danışman bir firma ile çalışmak size öncelikle bizim ekspertizimizi ve konu hakkındaki bilgimizi sunacağından, endüstriyel depo alanınız için maksimum verimle çalışacak tasarımın yapılmasına olanak sağlar. Bu konuda iç mimari bilgisiyle hareket edilmediğinde mekan ve işletme gereksinimleri göz ardı edilebilmekte ve sadece tek tipte sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Eğer bizimle çalışırsanız, tek tip değil birden fazla marka ve modelde araçla uyum sağlayan ve sirkülasyon alanları düşünülerek tasarlanmış bir depo tasarlanacağından aldığınız hizmet uzun ömürlü ve işletmenizi ileri taşıyarak zaman kayıplarınızı engelleyecek özelliklerde olacaktır.