Uzun bir süredir, tasarımını kendimiz yaptığımız Beton ve Reçine Aksesuarlar başta olmak üzere farklı materyallerden evinizin her köşesini güzelleştirebilecek, aynı zamanda size uzun süreli kullanım sağlayacak ürünler yapıyoruz

Ürünlerimizin üretimini tamamen butik olarak kendi el emeğimizle yaptığımızdan, her bir ürün size özel olmasını sağlayan ufak farklılıklara sahip oluyor.

Tüm ürünlerimizi “Ürünler” sayfamızda inceleyebilir, dilerseniz bizimle iletişim kurarak, dilerseniz zet.com’dan satın alabilirsiniz.

Ev Aksesuarlarımız ve Tasarım Objelerimizin dışında, renk ve boyutlarını size göre özelleştirebildiğimiz Mobilya Tasarımları yapıyoruz.

Eğer aradığınız mobilya şu ana dek yaptıklarımız arasında yoksa, çözümlenmesi gereken alanınızın boyutlarına ve kullanımına göre size, evinize ve işyerinize özel mobilyalar tasarlayıp üretiyoruz.
Mobilyalarımızın yatları, renk seçenekleri, her tür boyut bilgisi ve size özel olarak tasarlamamızı istediğiniz mobilyalar için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.